Jonida Vokshi pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Jonida Vokshi pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Jonida Vokshi

Pas shumë spekulimeve në media,  Jonida Vokshi pranoi gjatë spektaklit të “Top Talent” se ishte në pritje të ëmbël.

“Kur të jemi barazim, unë do të përdor votën e pestë sepse jemi pesë veta në juri”, tha ajo.

Me kalimin e javëve,  Jonidës ka filluar t’i rritet barku dhe të bëhet më i dukshëm.

Në një foto të publikuar nga ajo në Instagram, e veshur me një pallto të gjatë të lidhur në bel bie në sy edhe barku i rrumbullakosur.

Kujtojmë që moderatorja do të bëhet nënë për herë të parë.

Jonida Vokshi

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Vrasja e 20-vjeçarit shqiptar në Itali, nën hetim dhe shoku i tij 17-vjeçar! Në momentin e vrasjes u larguar nga banesa

Vrasja e 20-vjeçarit shqiptar në Itali, nën hetim dhe shoku i tij 17-vjeçar! Në momentin e vrasjes u larguar nga banesa