‘Ka punuar prostitutë në Itali’, Antonela flet për herë të parë dhe zbulon të vërtetën si doli lajmi për jetën private

Antonela Berisha

Antonela Berisha, e cila së fundmi është bërë pjesë e Big Brother VIP ka folur për paragjykimet që ka vuajtur për jetën e saj private.

Në një bisedë me konkurentën tjetër të BBV, Beniadën, ajo ka treguar se si u shpërnda lajmi se ka punuar prostitutë në Itali dhe këtë e mohoi duke thënë se e ka me letra çdo gjë.

‘Më kanë paragjykuar gjithmonë, që kam qenë e huaj, që vishem ekstravagante, që jam rritur pa baba. Më kanë paragjykuar dhe që kam jetuar në Itali. Se sipas shqiptarëve, kush jeton në Itali, bën prostitutën.

Një i çmendur që më ka inat, ka shkuar t’i thojë portaleve që kam punuar në Hungari e Rumani. Unë e kam me letra se ku kam punuar. Kjo e Italisë më kanë bërë shumë bezdi. Unë e kam treguar historinë e jetës që kemi rrezikuar jetën nga babi. Më kanë paragjykuar se e kam treguar këtë gjë!’- tha Antonela.

1/6
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Makiwa71: 15/12/2021 17:41

  Edhe pse nuk e njoh absolutisht , sepse jetoj jashtë (Itali) ,por me atë që shoh në fotografi për mu ka ba eskort .

  Përgjigju
 • Marvi: 08/12/2021 11:02

  Meqe ket llapaqenen e njof personalisht dhe familjarisht e them qe jo, kjo ska punu prostitute ne itali, thjesht ka bo rolin e eskortes, pra prostitute e njifare niveli. Kjo viktimizohet per punen e te jatit por qe dhe aty egzagjeron sepse njerez te afert e dine mire punen e te jemes, dhe komplet jeten e ksaj qe gjoja na paska bo stilisten apo dicka te tille. Rrenat lejohen po tpakten icik me stil se ka njerez qe tnjofin mire kush je dhe ca ke bo

  Përgjigju
  • Alda: 10/12/2021 09:03

   Ne shkoder e kemi zakon qe te paragjykojme nje grua te ndare nga burri dhe qe mundohet te rrise e vetme femijet e saj pa merre parasysh se sa vuan ajo dhe si pasoje e kesaj paragjykihen edhe femijet e saj dhe edukimi qe i ka dhene ajo. Cejcili duhet ta vuaje ne lekuren e tij ate qe ka vuajtur tjetri per ta besuar. Kur nje cift ndahet perfshihet i gjithe fisi duke i hellur balte sa njeres pale sa tjetres dhe nuk e lene me aq ndarjen e tyre. Shkurt ne shkodraneve na pelqen qe te merremi me thashetheme dhe si pasoje prishim jeten e tjetret

 • Bond: 08/12/2021 01:13

  Raket qik e hajt ????????

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Holanda do të lehtësojë kufizimet pavarësisht valës së re të infeksioneve