Kalon natën e parë jashtë 'Big Brother' me Dagz-in, Einxhel Shkira poston foto nga shtrati (FOTO)

Kalon natën e parë jashtë 'Big Brother' me Dagz-in, Einxhel Shkira poston foto nga shtrati (FOTO)

Dj Dagz dhe Einxhel Shkira

Finalistja e 'Big Brother Vip', Einxhel Shkira, përjetoi një natë më parë polot surpriza dhe emocione në shtëpinë më të famshme të momentit. 

Moderatorja u rendit e treta në garë, por ajo ia doli të fitonte një projekt në Top. Megjithatë Big Brother i saj është mëse i fituar edhe me gjetjen e dashurisë.

Einxhel dhe Dagz ishin një nga çiftet më të pëlqyera. Duket se dyshja tashmë kanë një lidhje stabël duke rrëfyer publikisht se janë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Ndaj e kotë të pyesim se ku e kaloi natën e parë Einxhel. Vetë ajo ka publikuar foto ku shihet e kapur prej dore me partnerin, ku dhe i dedikon disa fjalë romantike.

Më tej Einxhel ka publikuar edhe foto nga shtrati dhe kaq ka mjaftuar që rrjeti të ‘ndizet’ rreth këtij çifti.

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ariu: 20/02/2022 00:18

  goxha burrë engjëlli..

  Përgjigju
  • Ujku: 20/02/2022 09:20

   E ngateron se eshte transgender jo burre prej verteti hahahaha modeli i karieres ne mediat shqiptare Engjullushe Engjelli hahaha

 • Xxxx: 19/02/2022 18:26

  Shum turp kjo ja merrte ne goj stresit ..tani u be vipe kjo rrugacja tani doli ky rripi o zot cfar behet ne ket vend pupupu

  Përgjigju
 • Agjenti: 19/02/2022 15:58

  Cfare lajmi waw. Me ke u qi mbrem kjo karja.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Liga e Kombeve/ Kombëtarja e vajzave barazon me Hungarinë në Shkodër

Liga e Kombeve/ Kombëtarja e vajzave barazon me Hungarinë në Shkodër