Kampion i Karates në Shqipëri për herë të 11-të, Basha: Talent gjenial, në të ardhmen do ta ngrejë edhe më lart flamurin kuqezi

Kreu i PD Lulzim Basha dhe sportisti Bekim Basha

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka shpërndarë një fotografi me kampionin e karates në Shqipëri për herë të 11-të, Bekim Basha.

Basha e ka uruar për arritjen e tij si dhe ka shprehur vlerësimin e tij për talentin gjenial siç shkruan ai të arteve marciale që sot na ka nderuar në Evropë dhe botë. Kryedemokrati në postimin e tij në Instagram është shprehur i sigurt se një ditë, sportisti me talentin e tij të pamposhtshëm do të ngrejë lart flamurin Shqipëria.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rama 'përdor' misionin e Friedrich Ebert për të dhënë mesazhe politike: Mbajti bashkë koalicione të pamundura! Shpresoj për një bashkëpunim të mundur dhe në vendin tonë