Kaq e vogël dhe shumë e talentuar! Shikoni çfarë është e aftë të bëjë stërmbesa e Enver Hoxhës (FOTO)

Kaq e vogël dhe shumë e talentuar! Shikoni çfarë është e aftë të bëjë stërmbesa e Enver Hoxhës (FOTO)

Rezarta Shkurta prej vitesh është larguar nga muzika. Tashmë ajo i është dedikuar pasionit të saj për fotografinë. Shkurta është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe ndn momente me vogëlushen e saj Hera. Këtë herë ajo ka zbuluar talentin e vogëlushes së saj që duket se e ka trashëguar pikërisht prej së ëmës. 

Hera shfaqet duke pikturuar disa luledielli në telajo. Si çdo prind, dhe ish-këngëtarja duket se është shumë krenare për vajzën dhe ‘arritjet’ e saj, si dhe është mbështetja më e madhe për të. 

Rezarta u vendos në qendër të vëmendjes së medias pasi bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha u përfshi në trafikun e drogës. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit