Katar 2022/ 'Botërori No Stop', gjithë golat e ndeshjeve të 22 nëntorit

Çdo mbrëmje në orën 11:00, në emisionin ‘Botërori, No Stop’ në Report Tv do të keni mundësi që të ndiqni momente më pikante të çdo sfide të kampionatit botëror ‘Katar 2022’. 

Ndeshjet se ditës së tretë të Kampionatit Botëror kanë prodhuar spektakël dhe surpriza. U zhvilluan plot 4 ndeshje.Theksohet humbja e Argjentinës kundër Arabisë Saudite me rezultatin e ngushtë 2 me 1.

Ndërkohë nga 4 ndeshje 2 dolën barazimi. Meksika përballë Polonisë dhe Danimarka me Tunizinë u ndalën  në rezultatin 0 me 0. Ndërkoh 'Gjelat' Francës, kampionët në fuqi fituan bindshëm me rezultatin  final 4 me 1.

  r.k./SI.E./Shqiptarja.com
  Komento

  KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

   Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?  ×

  Lajmi i fundit

  Sot 8 Dhjetori, 32 vjet nga Lëvizja Studentore, që solli demokracinë

  Sot 8 Dhjetori, 32 vjet nga Lëvizja Studentore, që solli demokracinë