KATAR 2022/ Ja parashikimet në ‘E vëmë me bast’ për 4 ndeshjet e sotme! Publiku i bindur në fitoren e Gjermanisë, Kroacia favorite ndaj Belgjikës

Sfida jetike janë ato të sotmet në Kupën e Botës për Gjermaninë e Belgjikën. Të dyja ekipet nëse duan të kalojnë në 1/8 e “Katar 2022” duhet të fitojnë patjetër ndeshjet respektive.

Në emisionin “E vëmë me bast” në Report Tv Andrea Marko specialist futbolli parashikon fitoren e Gjermanisë me Kosta Rikën por thotë se Japoni-Spanjë del barazim. Për “Mjeshtrin e Madh” të futbollit Maroku e mund Kanadanë dhe kualifikohet ndërsa sipas tij Belgjika e fiton përballjen direkte me Kroacinë.

Moderatori Andi Kapxhiu parashikon fitore të Gjermanisë, Spanjës e Marokut ndërsa mendon se Kroaci-Belgjikë mbyllet barazim e ballkanasit avancojnë.

Nga publiku nuk e diskutojnë fitoren e Gjermanisë dhe Spanjës , pjesa më e madhe e telefonuesve i “japin” fitoren Kroacisë ndaj Belgjikës ndërsa janë të ndarë për Kanada-Marok.

1669883581_finalprojekt.00504123.Still001.jpg

Parashikimet për 4 ndeshjet e sotme në ‘E vëmë me bast’

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Çift tjetër brenda Big Brother? Puthje dhe përqafime mes dy banorëve

Çift tjetër brenda Big Brother? Puthje dhe përqafime mes dy banorëve