KATAR 2022/‘E vëmë me bast’, në finale Albert Karriqi thotë Holandë-Angli! Ja parashikimet që jep publikut

Kupa e Botës mbylli mbrëmë fazën e 1/8 dhe përcaktoi çiftet çerekfinaliste. Sot dhe nesër janë ditë pushimi ku do të shërbejnë për skuadrat e mbetura në garë të karikojnë bateritë.

Në emisionin “E vëmë me bast” në Report Tv nga teleshikuesit dhe nga profesor doktor Albert Karriqi u bë parashikimi për çiftin finalist të “Katar 2022”.

Duke argumentuar dhe analizuar çdo sfidë të çerekfinaleve profesor Karriqi përcaktoi Holandë-Angli si çiftin finalist të Botërorit. Parashikime të ndryshme kishte edhe nga publiku që u bë pjesë e emisionit. Që nga çifti Brazil-Francë që shihet si më i mundshmi e deri tek Argjentinë-Angli e Holandë-Francë.

Parashikimi i Albert Karriqit për finalen e Katar 2022

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është i drejtë vendimi për të shtyrë Komisionin Hetimor për ‘McGonigal’?×

Lajmi i fundit

A mund të harrohet shpejt marka ‘Made in Germany’?

A mund të harrohet shpejt marka ‘Made in Germany’?