Ke takuar Tahirin në burg? Ja si përgjigjet Rama

Ke takuar Tahirin në burg? Ja si përgjigjet Rama

Kryeministri Edi Rama është pyetur në ‘Opinon’ nëse ka takuar ish-ministrin Saimir Tahiri në burg.

Pjesë nga biseda: 

Ke takuar Tahirin në burg?

Rama: Aman mo burrë, mos na i nxirr këto sekrete.

Publicitet 

Keni shkuar ta takonit në burg Tahirin?

Rama: Nuk janë pyetje që i bëhen një kryeministri nga studioja më…po themi…megjithatë…

Nuk do të ishte një gjest negativ

Rama: S’kam asnjë arsye të vizitoj asnjë të burgosur dhe nuk dua të vazhdoj këtë koment….


Lajmi kryesor:

Ish-ministra në burg? Rama: Tregon ndryshimin rrënjësor të drejtësisë, në kohën e ‘non grata’ merrej ‘peng’ Prokurorja e Përgjithshme e nuk zbatoheshin vendimet e institucioneve


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

John

Shmanget tragjedia në Dhërmi, shpëtohen nga mbytja në det mrekullisht çifti e ri çek dhe fëmijën e tyre