Kejvina Kthella 'lë' Kristin, provokon dhe bën masazh mbi shpinën e Amosit: S'ta merr mendja çfarë je duke humbur

Kejvina Kthella 'lë' Kristin, provokon dhe bën masazh mbi shpinën e Amosit: S'ta merr mendja çfarë je duke humbur

Kejvina Kthella dhe Amos Zaharia

Kejvina Kthella duket se ka lënë skena shumë provokuese dhe të nxehta brenda “Big Brother VIP” me Kristin dhe ka nisur me Amosit. Ajo ka hipur mbi shpinën e Amosit duke i dhënë masazh.

‘Ohh çfarë duarsh të arta o plak’, - tha Amosi

Efi: Po si e bën mesazhin andej se nuk po e kuptoj?

Kejvina: Këtu është skena

(Amos reagon i kënaqur)

Amosi-Kristit: Ça duarsh të arta o plak, nuk ta merr mendja ça je duke humbur

(Kejvina lëviz) Amos: Aty, aty

 

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Kolonjë/ Familja Çaushi rrezikon jetën në banesën e prishur nga tërmeti: Jetojmë me makth! Zv.prefekti: Do u bëjmë shtëpi të re pas zgjedhjeve vendore

Kolonjë/ Familja Çaushi rrezikon jetën në banesën e prishur nga tërmeti: Jetojmë me makth! Zv.prefekti: Do u bëjmë shtëpi të re pas zgjedhjeve vendore