Këngëtarja e famshme shqetëson fansat, syri i hapet dhe mbyllet në mënyrë të pakontrolluar (VIDEO)

Këngëtarja e famshme shqetëson fansat, syri i hapet dhe mbyllet në mënyrë të pakontrolluar (VIDEO)

Një video ku shihet këngëtarja Katy Perry duke u përballur me një lloj problemi me syrin e saj të djathtë, teksa performonte në një koncert të fundit ka nisur që të  qarkullojë në internet dhe kjo ka shqetësuar shumë fansat e saj.

Në pamje shihet teksa Perry ka probleme me syrin e saj të djathtë, ku duhet se se i mbyllet vazhdimisht në mënyrë të pakontrolluar. Perry arrin që të hapë syrin vetëm pasi ajo i “jep komandën” me dorë dhe pavarësisht kësaj ajo vazhdon të performojë.

Disa njerëz në mediat sociale e krahasuan incidentin e frikshëm të mbylljes së syrit me përballjen e fundit të Justin Bieber me sindromën Ramsay Hunt. Ndërsa nga vetë këngëtarja nuk ka pasur një reagim.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’