Kim Kardashian e emocionuar: Ndihem mami më me fat në botë

Kim Kardashian e emocionuar: Ndihem mami më me fat në botë

Kim Kardashian së bashku me fëmijët e saj

37 vjeçarja, Kim Kardashian ka postuar në rrjetet sociale një foto bashkë me tre fëmijët e saj North 4 vjeç, Saint 2 dhe Chicago 3 në ditën e Nënën. Ajo e ka quajtur veten si nëna më me fat në botë. 

Nuk e keni idenë se sa më ka kushtuar kjo foto...por ia vlen.Gëzuar Ditën e Nënës të gjithë nënave në botë.Jam mami më me fat që kam tre fëmijë.

Kim Kardashian


(Kim Kardashian së bashku me 3 fëmijët e saj)

Më vonë ka postuar një foto me nënë ë saj Kris teksa e quan “Nëna më e mirë në botë.”

Gëzuar Ditën e nënës, nëna më e mirë në botë.Na ke mësuar të punojmë fort për të pasur jetën që kemi sot.Gjithmonë na ke mësuar që familja është gjëja më e rëndësishme.Faleminderit që je gjyshja më e mirë për fëmijët e mi. Të dua shumë.

Kim Kardashian


(Kim Kardashian me nënën e saj Kris Jenner)

Gjithashtu është shprehur që e ka shijuar shumë shtatzaninë e saj të fundit dhe se dëshiron shumë të ketë dhe fëmijë të tjerë me bashkëshortin e saj Kaney West.

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës