VIDEO/ Kim Kardashian, femra më e ‘pëlqyer’ nga meshkujt injorohet nga Drake para mijëra personave! Modelja i buzëqeshi, reperi i kaloi pranë pa e vënë re fare

Modelja e njohur Kim Kardashian, e cila numëron miliona ndjekës dhe adhurues në rrjetet sociale, e konsideruar edhe si një nga femrat më të “pëlqyera” në botë, u injorua hapur nga reperi i Drake, gjatë një koncerti të këtij të fundit.

Teksa Kim Kardashian ishte e pranishme në koncertin e Drake, një video e filmuar nga fansat, ku   tregohet momenti epik i injorimit që ylli i repit i bën modeles së njohur, ka bërë xhiron e rrjetit.

Në video tregohet momenti kur Drake ngjit shkallët, në manë të së cilave ishte edhe modelja e njohur, e cila i dha një buzëqeshje artistit dhe tentoi t’i fliste por nga veprimet e reperit dukej sikur ai as nuk e vuri re fare.

Kjo ka lënë të nënkuptohet që ai e injoroi atë, pasi fansat e Drakë të cilët ndodheshin pranë modeles pohuan se ai e pa Kim, por thjesht refuzoi ta përshendeste.

Ndër komentet më të shpeshta të ndjekësve ishin: “Kim Kardashian u injorua nga Drake në koncertin e tij.A duhej të bënte diçka Drake?; Ai e dinte që do të bëhej virale, ndoshta e ka takuar më pas.”

Kim nga ana tjetër është akuzuar më parë nga ish-bashkëshorti i saj, Kanye Ëest, për lidhje të shumta, përfshirë këtu edhe me Drake. Ish-çifti që kanë katër fëmijë së bashku, North, Saint, Chicago dhe Psalm, u ndanë zyrtarisht në shkurt 2021, duke i dhënë fund martesës së tyre gjashtëvjeçare.

 

 

 

 

M.T/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

‘Dosja K’/ Bedri Blloshmi: Revolta e Qafë Barit dhe krimet e fshehura pas saj

‘Dosja K’/ Bedri Blloshmi: Revolta e Qafë Barit dhe krimet e fshehura pas saj