Koalicioni opozitar/ Nënshkruajne Dule dhe Duka

Pas Fatmir Mediut, kanë nënshkruar marrëveshjen e koalicionit opozitar edhe kreu i PBDNJ Vangjel Dule dhe kreu i PAA, Agron Duka.


Lajmi kryesor:

PD-LSI me 8 aleatë në koalicion për të mos shkuar në zgjedhje. Basha: Nuk do të ketë më opozitë false (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është rimëkëmbur ekonomia juaj familjare pas vështirësive të hasura gjatë pandemisë?×

Lajmi i fundit

John

Gjermani heq kufizimet për shqiptarët