Konfirmohet, Roland Bejko zyrtarizohet kandidat i Partisë Demokratike për Tiranën

Konfirmohet, Roland Bejko zyrtarizohet kandidat i Partisë Demokratike për Tiranën

1678399121_finalprojekt.00104206.Still020.jpg

Tashmë është e konfirmuar. Roland Bejko do të jetë kandidat i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 14 majit. Vendimin e ka marrë pak më parë Kryesia e partisë. 


Lajmi kryesor:

PD garon me Roland Bejkon në Tiranë! Zyrtarizohen emrat në 15 bashki të tjera, s'ka kandidatë në Durrës, Elbasan e Shkodër! 'Ngecin' Kurbini dhe Vau i Dejës


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

KF Vllaznia zyrtarizon stafin e ri teknik, trajner Migen Memelli dhe zv.trajner Ndriçim Shtubina nisin punën javën tjetër

KF Vllaznia zyrtarizon stafin e ri teknik, trajner Migen Memelli dhe zv.trajner Ndriçim Shtubina nisin punën javën tjetër