Koronavirusi i mori jetën, i biri me fjalë prekëse për të ëmën këngëtare: Më fal zemër që s'të them dot lamtumirë!

Ndarja nga jeta e këngëtares myzeqare Rainita Pupi ka prekur shumë familjarët e saj. 52-vjeçarja humbi jetën pas një lufte 4 javore me koronavirusin dhe tre ditësh intubim në spitalin infektiv.

Ikja e saj ka lënë shumë hidhërim në zemrat e familjarëve dhe këtu nuk bën përjashtim i biri, Endri, i cili ka shpërndarë një mesazh në 'facebook'. Ai shkruan disa fjalë prekëse për të emën, por mbi të gjitha bën përshtypje 'më fal zemër që nuk të them dot lamtumirë!'

“Asgje nuk mund ta mbush kete boshllek ne zemren time,shpresoja shume qe do te takoja perseri por nuk munda.Ti luftove deri ne fund me te gjitha forcat e tua sepse gjithmone ishe luftarake!Te dua shume Mami!!!Me fal zemer qe nuk te them dot Lamtumire!!”,- shkruan i biri.

Ne.k./B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ruhen koalicionet parazgjedhore siç janë në ligjin aktual?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Lajm shokues për Genoan, 14 pjesëtarë të ekipit rezultojnë të infektuar me koronavirus