Kreativitet në karantinë, Edona Llalloshi këndon 'Moj shami e kuqe, moj shami e verdhë' (VIDEO)

Të shumtë janë personazhet e njohur që kanë sjellë për publikun këngë nga karantina e tyre. Edhe Edona Llalloshi ka publikuar një video ku këndon nga shtëpia 'Moj shami e kuqe, moj shami e verdhë', duke argëtuar ndjekësit e saj në këto ditë kur kontakti i vetëm me botën e muzikës është nëpërmjet rrjeteve sociale.


Lajmi kryesor:

Humor, muzikë, aktrim! Në emër të jetës, artistët: Të disiplinuar do ta fitojmë luftën me koronavirus (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?×

Lajmi i fundit

John

Goditet trafiku në Lezhë, sekuestrohen 95 kg kanabis, 11 mijë € dhe 3 makina! 4 të arrestuar