Krimi në Maqedoninë e Veriut, në polici edhe babai i 14 vjeçares

Krimi në Maqedoninë e Veriut, në polici edhe babai i 14 vjeçares

1701638058_vanjagjorevska.PNG

Ministri i Punëve të Brendshme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski dhe prokurori i Prokurorisë Publike Shkup, Gavril Bubevski, do të mbajnë nesër në mëngjes një konferencë të jashtëzakonshme për media lidhur me dy ngjarjet që tronditën Maqedoninë e Veriut.

Mes 5 presonave që janë të dyshuar si të përfshirë në vrasjen e 14 vjeçares, Vanja Gjorçevska, e cila rezultoi e zhdukur prej 27 nëntorit është dhe babai i saj, shkruan media në Maqedoninë e Veriut. 


Lajmi kryesor:

Ishte zhukur prej 7 ditësh, gjendet e vrarë 14-vjeçarja në Maqedoninë e Veriut! U gjet i vrarë dhe i moshuari i zhdukur prej 24 nëntorit


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Fëmijët vrasin babain në Durrës, a është në krizë familja shqiptare?×

Lajmi i fundit

Futi në panik klubin e Interit, si mbrojtësi ‘u zhduk’ sapo u martua

Futi në panik klubin e Interit, si mbrojtësi ‘u zhduk’ sapo u martua