Krishlindjet e paharruara të familjes me 10 djem, u bashkohet një vajzë

Krishlindjet e paharruara të familjes me 10 djem, u bashkohet një vajzë

Familja Brett

Për Alexis dhe David Brett nga Skocia këto janë Krishtlindjet më të bukura për ta pasi do t’i kalojnë me vajzën e tyre.

Ata nuk e kishin imagjinuar kurrë më parë që do të kishin një vajzë pas 10 djemve.

Prindërit treguan se kanë shpenzuar rreth 3,600 dollarë për Krishtlindje deri më tani por do të shpenzpjnë akoma dhe më shumë.

Alexis dhe burri i saj David, 45 vjeç, një shofer treni, i cili vuan nga sëmundja e Parkinsonit, pranuan se donin shumë të kishin një vajzë dhe tashmë është bërë ralitet.

Familja Brett

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Ekskluzive/ Bëri golin më të shpejtë në Euro 2024, Nedim Bajrami për Report Tv: Me Kroacinë do shënoj akoma më shpejt

Ekskluzive/ Bëri golin më të shpejtë në Euro 2024, Nedim Bajrami për Report Tv: Me Kroacinë do shënoj akoma më shpejt