Kristi bisedon me Armaldon për Luizin: Është lodhur nga loja, i mungon Bledi

Kristi bisedon me Armaldon për Luizin: Është lodhur nga loja, i mungon Bledi

Krist Aliaj

Bledi Mane ndryshoi situatën brenda shtëpisë e mesa duket Luizit po i mungon prezenca e tij pasi shtëpia ka rënë në monotoni. Sipas Kristit, situata brenda shtëpisë së Big Brother Vip është bërë shumë e qetë dhe kjo gjë e ka lodhur Luizin, i cili mesa duket “ka hequr’ dorë nga loja e fuqishme e disa ditëve më parë. Por, mendimi i tij u kundërshtua nga Maestro, i cili tha se vetëm Luizi nuk di të lodhet.

Ai shtoi se ka diçka që i jep energji Luizit, ndërsa mori si shembull sjelljen e tij, pasi ishte i ftuar si panelist në emisionin “Top Story”, që u improvizua në shtëpi mbrëmjen e kaluar.

Kristi u shpreh se në shtëpi është krijuar një situatë monotone, kjo ka ardhur edhe si pasojë e largimit të Bledit tha ai, që ishte më i freskët nga pjesa tjetër e banorëve.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!