POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kryemadhi shkon herët në zyrë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi që në orët e para të këtij mëngjesi është gjendur në zyrën e saj në selinë e LSI-së. Prej aty, nën organizimin e partisë, protestuesit do të mblidhen për t'ju bashkuar edhe mbështetësve të PD-së në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" para kryeministrisë.

G.M.
Komento

Komente

  • agim: 16/03/2019 09:50

    Kryemadhi mund te shkoje ne zyre qe heret,se i ka punet e veta ne terezi....por populli cfare do qe e ndjek mbrapa...Kryemadhi,burri i saj sot president,berisha,mediu,rama....etjetj....jane pergjegjesit kryesor qe e kane sjelle gjendjen ne kete stad....Kunder ketyre pritet vetem drejtesia....Tu merret pasuria dhe le te shkoje ne zyre me heret e te pres protestuesit,pastaj....Turp,turp,turp per te gjithe ata qe mund te dalin ne protesta,te thirrur nga keta drejtues partishe,qe jane hajdute dhe kriminele.....!Nese do vendoset drejtesia ndonjehere,sa te jene gjalle keta kriminele,monika,iliri,berisha,liria,rama,basha,mehdiu,ndoka,etj....etj...ai do te jete clirimi i Shqiperise dhe shqiptareve.....Atehere,protestat do te kene kuptim dhe qellim....

    Përgjigju