'Kur kam intervistuar unë Mozzikun, t'i bëje patinazh në Vlorë', Einxhel prapë sherr me Donaldin: Je shumë e ulët

'Kur kam intervistuar unë Mozzikun, t'i bëje patinazh në Vlorë', Einxhel prapë sherr me Donaldin: Je shumë e ulët

Spektakli i Big Brother ka nisur me diskutime nga sherri që nisi puntatën e kaluar mes Einxhel dhe Donaldit, pasi ajo tha se ku ka punuar me aktorin ai nuk e ka paguar. Që nga ky moment nisën një sërë akuzash, ku ndër të tjera Einxhel tha se Donaldi është bërë i famshëm vetëm nga e dashura.

Donaldi tha gjatë spektaklit se Einxhel është treguar shumë e ulët dhe ndaj nuk ka folur me të gjithë këto ditë. Ndërsa Einxhel pasi Donaldi i tha se çfarë ka bërë ajo me karrierën e saj, ajo ja ktheu se kur ajo i ka bërë intervistë Mozikut, Donadi bënte patinazh në Vlorë.

Debati

Donaldi: Nuk kemi folur , nuk dua të sqarohem ,është fjala ime kundër saj , ajo e nis , pse vendosi ta hapë tani. Pse flet për marrëdhënin time personale se nuk i takon , se kjo është tendencioze. Më lëndoi fakti se përmendet emri i vëllait tim , tha që edhe marrëdhënia ime me Triksën ka qenë kot, pse duhet të përmende emra njerëzish që s’janë këtu dhe situata që nuk i takojnë. Unë nuk do të flas më se je shumë e ulët. Unë edhe në rastet me Ilirin kam thënë ti jap një mundësi.

Ilir: Edhe ti më ke pyet si je ndjerë kur ke tradhtuar gruan, dhe prandaj po e mbroj Einxhel. Po ti je i papërgjegjshmi këtu.

Einxhel: Ajo që ndodhi ishte një situatë që mua , erdhi si pasojë e gjërave që Donaldi tha se unë qaja për lojë për Dagzin, dhe personin e tretë nuk e kam fol un ëkëtu brenda.

Donaldi: Ti je 20 fishi i Meridianit.

Einxhel: Po ti nuk i the Meridianit kaq është Tirana. Unë nuk kam ndërmend ti kthehem një momenti si një vit më parë. Përveç gënjeshtrës, se versionit tim nuk i heq asnjë presje, por më lëndoi që në 2022 e vlerësojmë karakterin e një femre në bazë të historisë së të dashurve. Kur i kam bërë interviste Mozzikut ti bëjë patinazh në Vlorë.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë