FOTO/ Donald Veshaj i propozon për martesë Bora Zemanit, moderatorja i thotë 'po' mes lotësh

FOTO/ Donald Veshaj i propozon për martesë Bora Zemanit, moderatorja i thotë 'po' mes lotësh

Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Donald Veshaj i ka propozuar për martesë Bora Zemanit.

Moderatorja i ka thënë "po" mes lotësh partnerit të saj dhe mesa duket në verë do kemi dasmë.

Dita e sotme është e veçantë për Bora Zemanin. Bora feston sot edhe ditëlindjen e djalit të saj, Arborit, i cili mbush plot 9 vjeç. Propozimin ia ka bërë gjatë premierës së filmit “5 herë jo”.

1702415306_Screenshot14.png

 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Iranianët festojnë pas sulmeve ajrore kundër Izraelit

FOTOLAJM/ Iranianët festojnë pas sulmeve ajrore kundër Izraelit