Çfarë ndodhi? Kë ironizoi përsëri Donald Veshaj në Big Brother Vip?!

Çfarë ndodhi? Kë ironizoi përsëri Donald Veshaj në Big Brother Vip?!

Mbrëmjen e djeshme në Big Brother Vip janë zhvilluar shumë debate midis banorëve. Në një nga debatet që është diskutuar që në fillim të spektaklit ka qenë një video përmbledhëse ku thuhej se Françeska ishte kundër marrëdhënies Heidi-Romeo.

Përveç banorëve që e diskutuan këtë situatë edhe mendimi nga opinionistët nuk mungoi.

Por mesa duket se mendimi i këtyre të fundit nuk i ka pëlqyer aspak Donaldit i cili reagoi me anë të një postimi për të mbështetur edhe njëherë vëllain e tij.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • keti: 28/02/2024 20:09

  donald ziliqari je i paafte.

  Përgjigju
 • ELI: 28/02/2024 11:59

  e paskeni strattegji ju veshajt mashtrimin si ty o donald qe u talle me zemren e nje vajze shume te sinqerte prandaj je njeri shume fallco e shume fshatar anipatik.

  Përgjigju
 • Ina: 28/02/2024 11:33

  Opinionistet kan dal haptazi kunder Romeos dhe po e përkrahin shum Julin shum keq

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Dy ditë para shpalljes së listës, Mirlind Daku 'sms' Sylvinhos! Shënon golin e 10-të në Rusi

VIDEO/ Dy ditë para shpalljes së listës, Mirlind Daku 'sms' Sylvinhos! Shënon golin e 10-të në Rusi