Benefitet e një vëllai binjak, Romeo zbulon sekretet: Donaldi lëvizte me patentën time

Benefitet e një vëllai binjak, Romeo zbulon sekretet: Donaldi lëvizte me patentën time

Romeo ka habitur por edhe ka shkaktuar shumë të qeshura teksa ka treguar se binjaku i tij Donaldi ka përdorur për shumë kohë patentën e tij. 

Romeo gjatë një bisede me banorët ka treguar se që nga fëmijëria njerëzit e ngatërronin me Donaldin. Nga një pyetje të bërë nga Heidi nëse ata kanë përfituar nga njëri-tjetri, Romeo i përgjigjet se Donaldi për një kohë shumë të gjatë ka përdorur patentën e tij. Madje ai vitin e kaluar ka bërë patentën e vet. Kjo ka shkaktuar shumë të qeshura nga banorët që ndodheshin aty, sepse Romeo ka treguar që  ka edhe shumë raste  të tjera kur ata janë shkëmbyer ose kur ky i fundit është sjellë si Donaldi apo anasjelltas.

Përveç Heidit, edhe Arta ka bërë një pyetje thumbuese duke thënë:

 -Po ndonjë gjë tjetër keni ngatërruar?

Dhe Romeo i përgjigjet se i kemi shijet e ndryshme.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Presidenti Macron kërkon nga shkollat franceze të luftojnë antisemitizmin

Presidenti Macron kërkon nga shkollat franceze të luftojnë antisemitizmin