'Kur qesh dhe ti me dhëmbët si qen' Arbana Osmani bën reagimin epik ndaj komentit të ndjekëses (FOTO)

Kohët e fundit Arbana Osmani ka qenë më shumë se kurrë më parë në qendër të vëmendjes pas divorcit të shumëpërfolur dhe lidhjes së re të dashurisë. Ajo nuk ka bërë asnjë postim apo deklaratë lidhur me situatën por ka qenë mjaft active në rrjetet sociale.

Gjithmonë e gëzuar dhe e rrethuar me miq. Arbana ka zgjedhur të kalojë disa ditë pushimi me djalin e saj larg Shqipërisë. Ajo ka ndarë disa foto, por nuk u ka shpëtuar reagimeve të fansave. Arbana ka qeshur pafund nga reagimi i ndjekëses edhe pse komenti sishte fort i këndshëm.


 

A.P./Shqiptarja.com
Komento