Kurban Bajrami, ministrja e Jashtme uron shqiptarët: Ditë e bekuar përkushtimi e sakrifice

Kurban Bajrami, ministrja e Jashtme uron shqiptarët: Ditë e bekuar përkushtimi e sakrifice

Ministrja e Punëve të jashtme dhe Evropën ka uruar të gjithë shqiptarët në festën e Kurban Bajramit.

'Gëzuar Kurban Bajramin të gjithë besimtarëve muslimanë! Në këtë ditë të bekuar përkushtimi dhe sakrifice, uroj shëndet, paqe, harmoni dhe begati për ju dhe familjet tuaja!'- shkruan Xhaçka.


Lajmi kryesor:

Sot Kurban Bajrami, mijëra besimtarë falin namazin në sheshin 'Skënderbej'! Bujar Spahiu thirrje të rinjve: Mos u largoni nga vendi


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Tentoi të vriste Donald Trump/ FBI ‘skanon’ 20-vjeçarin, ç’kishte kërkuar në internet pak minuta para atentatit

Tentoi të vriste Donald Trump/ FBI ‘skanon’ 20-vjeçarin, ç’kishte kërkuar në internet pak minuta para atentatit