Zbulohet kush është pronari i kazinosë në Bllok që u vra mbrëmë në atentat (Detajet)

1590917580_Vegas.jpg

Kazinoja e Paulin Gjergjit

Nga atentati mbrëmë humbën jetën Bujar Lika (Hasani) dhe Paulin Gjergji njihej edhe me mbiemrin Markaj është nga Laçi. 53-vjeçari Gjergji është një emër i njohur në fushën e biznesit, pasi ka pasur disa vite më parë një kazino në Bllok, "Vegas"-in në rrugë "Sami Frashëri", pranë selisë së LSI-së. Paulin Markaj ndërroi jetë në spital nga plumbat që mori.

Ekstrakti ku ndryshohet mbiemri


Lajmi kryesor:

Dy viktima nga atentati në Kurbin! Njëri nga autorët në spital, u plagos nga shkëmbimi i zjarrit! Shënjestra mik i Ervis Martinajt, zbulohet e kaluara!


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Me lista të hapura dhe pa koalicione, a është kjo mënyra që doni të votoni?×

Lajmi i fundit

John

'Whatsapp' nuk punon!' Përdoruesit hasin probleme në të gjithë botën për të dërguar mesazhe