'Largohet' Aulona, Fatma gjen zëvendësuesen: Nuk na duhesh më (Foto)

'Largohet' Aulona, Fatma gjen zëvendësuesen: Nuk na duhesh më (Foto)

Aulona dhe Fatma

Moderatorja Aulona Musta është surprizuar sot teksa është përballur emzëvendësuesen esaj në emission. Kolegia e saj, Fatma Haxhialiu ka postuar një video në rrjetin social Instagram.

“Nuk na duhesh më,”- shkruan ajo krahas videos ku shihet teksa prezanton me vajzën e Aulonës, Amarën.

(Fatma dhe vajza e Aulonës, Amara)

Vetë Aulona e ka rishpërndarë këtë video dhe shkruan: “Kur t’I largohesh 2 minuta nga studioja dhe ata të gjejnë direkt zëvendësuesen.”

Normalisht e gjitha ka qenë pjesë e një shakaje.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com