Leonardo di Caprio feston ditëlindjen...sa vjeç ka mbushur

Leonardo di Caprio feston ditëlindjen...sa vjeç ka mbushur

Leonardo di Caprio

Aktori i njohur Leonardo di Caprio ka mbushur ditën e sotme 45 vjeç.

Ai është quajtur ndryshe edhe si donzhuani i Hollwyoodit, për shkak të lidhjeve të tij të shumta.

Leo e nisi karrierën në moshën 16- vjeçare dhe roli i tij i parë ishte në serialin “Parents in blue jeans”.

Ai rrëmbeu zemrat e gjithë vajzave me rolin e Jack tek filmi i famshëm “Titanic”.

Di Caprio është një ndër aktorët më të kërkuar edhe në ditët e sotme.

Edhe pse është në një moshë të mesme, ai duket akoma si një djali i ri.

Ylli i Hollywoodit njihet për lidhjet e tij me vajza të bukura dhe shumë më të reja se vetja, ku  partnerja e tij aktuale është Camila Morrone,  vetëm 20 vjeç.

Ata duken shumë të lumtur bashkë dhe shfaqen shpesh në pushime.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Bënte namin duke vjedhur nëpër biznese, arrestohet 30-vjeçari shqiptar në Greqi! Akuzohet për 9 grabitje me armë

VIDEO/ Bënte namin duke vjedhur nëpër biznese, arrestohet 30-vjeçari shqiptar në Greqi! Akuzohet për 9 grabitje me armë