Loredana shtatzënë për herë të dytë? Këngëtarja bën lëmsh rrjetin, poston foton krah partnerit me barkun e rrumbullakosur

Loredana shtatzënë për herë të dytë? Këngëtarja bën lëmsh rrjetin, poston foton krah partnerit me barkun e rrumbullakosur

Loredana dhe Karim

Që kur bënë publike lidhjen e tyre, këngëtarja e njohur Loredana Zefi dhe futbollisti i Dortmundit Karim Adeyemi janë kthyer në qendër të mediave rozë.

Loredana nuk heziton të ndajë thuajse çdo ditë pak nga copëzat e rutinës së saj, që nga momenti kur e bëri publike lidhjen e saj me futbollistin gjerman.

Mirëpo, fotot e fundit kanë ngjallur dyshime për ndjekësit e saj për një shtatzëni të mundshme.

Ishin fansat ata që vunë re barku i rrumbullakosur, duke shtuar aludimet se mos reperja është në pritje të ëmbël.

Ajo momentalisht po jeton me partnerin e saj, Karim Adeyemi. Kujtojmë se Loredana është nënë e një vajze të quajtur Hana, frut i martesës së saj të parë me reperin Mozzik.

1/2
M.T/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi