Thumb për Donaldin? Eduart Grishaj: Nuk njoh asnjë shqiptar që ka pranuar humbjen! Dalja e Fifit nga shtëpia më ka prekur

Thumb për Donaldin? Eduart Grishaj: Nuk njoh asnjë shqiptar që ka pranuar humbjen! Dalja e Fifit nga shtëpia më ka prekur

Eduarti dhe Arbana

“Nuk njoh ende një shqiptar që ka pranuar humbjen” këto ishin fjalët e regjisorit të “Big Brother Vip’  Eduart Grishaj. A është ky një thumb për Dolandin, i cili pas mbarimit të lojës ka ndryshuar 180 gradë duke habitur të gjithë?

I ftuar në “Wake Up”, Eduarti ka folur për emocionet e natës finale dhe se sipas tij të gjithë finalistët janë fitues në një farë mënyre

“Jo vetëm në një spektakël të tillë që përfshihet gjithë kombi shqiptar, por ne jemi mësuar me këto gjëra. Nuk njoh ende një shqiptar që ka pranuar humbjen, ne kemi një problem shumë të madh për ta pranuar. Asnjëri nga finalistët nuk ka humbur, gjithsecili mund të ishte fituesi”, është shprehur Grishaj.

I pyetur lidhur me banorin e tij të preferuar brenda shtëpisë, ai tha se ishte Elhaid Cufi.

“Elhaid Cufi ka qenë. Asnjëherë nuk e tradhtova”, tha ai.

Ai tregoi se dalja e Fifit në mënyrë që zgjodhi të lindte spektaklin e ka prekur shumë.

 “Jemi përpjekur të kujdesemi për të gjithë konkurrentët. Një nga momentet që mua personalisht më ka prekur shumë, ka qenë mënyra e daljes së Fifit, pasi ishte gjithë ajo artiste. Shumë e rëndësishme, pavarësisht përplasjeve që kishte. Ajo që ka dalë nga parashikimet ishte Beniada, që nuk është lidhur brenda shtëpisë, pasi ajo është pa komplekse edhe nuk pritej. Java e fundit e emisionit ka qenë shumë e fortë. Janë numëruar 400 mijë vota për finalistin. Unë personalisht nuk e kam ditur kush fiton deri në momentin që kam parë zarfin.”, u shpreh Eduarti.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Votuesi BBV: 22/02/2022 01:25

  O njerez pse merreni me Dinaldin Ai eshte super djale dhe si vlonjat qe eshte nuk lepin ate qe peshtyne. Sa per ate qe kerkoi cekun Arbanes mire ja beri pasi megjithese mohuan votat e publikut nuk e perfillen Donaldin por u moren me Ilirin.Top channel le ti beje publike votat e marra nga te 4 finalistet me firme dhe vule nga secili operator telefonik dhe te heqi cdo dyshim te publikut votues. Lori Hoxha i ktheu borxhin e 2014 Bashkohem me Flaka Krelanin per te kenduar te gjithe se bashku kengen Kthema borxhin

  Përgjigju
 • Bes bubqi: 21/02/2022 17:42

  Mbase eshte pabuks,por tani qe vajti dhe hengri corbe te prishur te bes bubqi-lalzi, do t'a bejne "pronar" te gjese vjedhur, benifitet do jene perrallore dhe per kete besua me xhenson e kane turullosur fare. Shyqyr qe s'ke grua o derman donalt,se do te behej gruaja me ortak fshatar lalzi.

  Përgjigju
 • Zullumqarja: 21/02/2022 15:48

  O Eduart po pse meresh me Donldin ai tha me kto lek do rregulloj guzhinen pastaj tha me 100.000 do bej 4 shpi 2 ne kosev dhe 2 ne Shqipri ai eshte pabuks

  Përgjigju
  • Ilir lakuriqii: 21/02/2022 16:43

   Oj zullumqare sikur pask vendos emrin ktu qenke me te vertete ajo e donaldit qe kerkoj cekun e vet va tha sa per tallje per produksionin qe si paguajn asgje prandaj e tha dhe ate sa per pabuks mbase je ti qe rri me tel ne dore duke komentuar pa lidhje

 • Sondazhi i ditës:

  Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

Java Italiane e Kulturës/ Zhvillohet në Liqenin e Tiranës gara ‘Vrapo për autizmin’, i bashkohet edhe ambasadori Bucci

Java Italiane e Kulturës/ Zhvillohet në Liqenin e Tiranës gara ‘Vrapo për autizmin’, i bashkohet edhe ambasadori Bucci