Lyrical Son sërish baba, dalin pamjet e ëmbla nga festa e zbulimit të gjinisë

Lyrical Son sërish baba, dalin pamjet e ëmbla nga festa e zbulimit të gjinisë

Lyrical Son me vajzat dhe bashkëshorten

Lyrical Son po bëhet baba për herë të tretë. Ka qenë bashkëshortja e tij, Gresa që ka ndarë disa foto të veçanta nga festa e zbulimit të gjinisë në Amerikë. 

Reperi i famshëm do të bëhet babi i një djali, ndërsa ka edhe dy vajza. 

"Faleminderit nënës dhe motrave të mia për këtë ditë të mrekullueshme", shkroi Gresa. 

2/12
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

'Më duhet një pushim shumë i gjatë', Adele heq dorë nga muzika?

'Më duhet një pushim shumë i gjatë', Adele heq dorë nga muzika?