Maestro më i kërkuari i clube-ve! Ja sa paguhet Armaldo për një natë

Maestro më i kërkuari i clube-ve! Ja sa paguhet Armaldo për një natë

Armaldo Kllogjeri

TIRANË- Duket se jeta e Armaldos ka ndryshuar krejtësisht pas daljes nga “Big Brother”.

Krahas punës së tij ai tenor në Teatrin e Operas, si vetë e ka thënë që performon edhe në netët live, kryesisht në dasma.

Mirëpo, tashmë çmimi nuk është njësoj. Mësohet se ai paguhet deri në 3 mijë euro nga bizneset dhe clubet për të performuar.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Diego Simeone: Vetëm katër herë në muaj seks? Këta lojtarë nuk luajnë në ekipin tim

Diego Simeone: Vetëm katër herë në muaj seks? Këta lojtarë nuk luajnë në ekipin tim