Maliq, po pastronte armën e gjahut, vritet aksidentalisht 45-vjeçari në fshatin Zëmblak

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Zëmblak të Maliqit.

Sipas informacioneve T.M, 45-vjeç, ka humbur jetën aksidentalisht, pasi duke pastruar armën e zjarrit të tipit çifte, dyshohet se ka qëlluar veten.

Ndërkohë policia është nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur rrethanat.

'Mbrëmjen e sotme, në fshatin Zëmblak, Maliq, në banesë, shtetasi T. M., rreth 45 vjeç, duke pastruar armën e gjahut (të cilën e posedonte me leje) dyshohet se arma është shkrepur aksidentalisht dhe për pasojë ky shtetas ka humbur jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.'- njofton policia.

Lajm në përditësim...

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

'Tuttomercato' e bën të kryer, Armando Broja pranë Milanit

'Tuttomercato' e bën të kryer, Armando Broja pranë Milanit