Manchester United vendos çmimin e David de Geas

/ATSH- Megi Zonja/ David de Gea kushton 40 milionë euro.
Manchester United ka vendosur çmimin e David de Geas, i cili po kërkohet me ngulm nga Real Madrid.
Vlera e përfaqësuesit spanjoll është 40 milionë euro, shifër kjo shumë e lartë, kur dihet se De Gea edicionin e ardhshëm është futbollist i lirë, pas i skadon kontrata me Unitedin. Marca shkruan se Reali ka ofruar 20 milionë euro, por kjo shifër mund të rritet deri në 30 milionë

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Tepelenë, 42-vjeçari godet me thikë gruan dhe më pas veten! Të dy përfundojnë në spital