Maqedoni e Veriut/ 718 raste të reja dhe 22 viktima në 24 orët e fundit! Shërohen 1,244 të tjerë

Maqedoni e Veriut/ 718 raste të reja dhe 22 viktima në 24 orët e fundit! Shërohen 1,244 të tjerë

Foto ilustruese

Shifrat e infektimeve në Maqedoninë e Veriut vijojnë të jenë të larta. Në 24 orët e fundit 718 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus.

Fatkeqësisht 22 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me COVID gjatë këtyre 24 orëve. Sakaq, 1,244 persona janë shëruar në 24 orët e fundit.

Prej fillimit të pandemisë në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 256,996 raste. 8,240 persona kanë vdekur ndërsa 228,736 janë shëruar në total.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Profesionet e lira do tatohen me 15% deri në 23%! Gjokutaj: Do rriten çmimet, nxit informalitetin dhe largimet drejt fqinjëve! Çoçoli: Taksë e padrejtë, diskriminuese

Profesionet e lira do tatohen me 15% deri në 23%! Gjokutaj: Do rriten çmimet, nxit informalitetin dhe largimet drejt fqinjëve! Çoçoli: Taksë e padrejtë, diskriminuese