Marrëdhënia me Beatrixën po ‘kriset’? Beniada ka një këshillë për Donaldin

Marrëdhënia me Beatrixën po ‘kriset’? Beniada ka një këshillë për Donaldin

Çifti i shumëpërfolur Donald-Beatrix është në qendër të vëmendjes sërish pasi duket se marrëdhënia e tyre po ‘kriset’. Sëfundmi Beatrix ka rrëfyer se ndihet sikur Donaldi nuk ishte si në fillimet e tyre dhe gjërat ndryshuar kishin shumë. Teksa sipas Donalid atij i kanë shkaktuar shumë bezdisje veprimet e Beatrixës.

Lidhur me këtë situatë Donaldi ka biseduar me Beniadën, e cila e këshilloi që të ketë kujdes me Beatrixën sepse është shumë e ndjeshme.

 “Mos flit me të tjerët për gjërat e tua personale me Trixën. Kur ka diçka, kape Trixën direkt veç dhe pyete ‘Pse je kështu?’, ‘Pse je mërzitur?’, ‘Hajde flasim bashkë’. Ose kape në fillim fare me shaka për ta ç’dramatizuar, pastaj nise bisedën e thellë. Ajo është shumë e ndjeshme dhe shumë sensitive, duhet të bësh pak psikologun me të”- i tha Benidada Donaldit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Ishte liruar pak burgu pak kohë me parë, kush është Martin Bardhi! Tentoi të vrasë me armë Saimir Reçin bashkë me të birin

Ishte liruar pak burgu pak kohë me parë, kush është Martin Bardhi! Tentoi të vrasë me armë Saimir Reçin bashkë me të birin