Matura Shtetërore/ Del teza e provimit të Matematikës (FOTO)

Matura Shtetërore/ Del teza e provimit të Matematikës (FOTO)

Ndërkohë që mbi 33 mijë maturantë në të gjithë vendin po zhvillojnë sot provimin e tretë të Maturës Shtetërore në lëndën e Matematikës, një tezë po qarkullon në rrjetet sociale.

Teza është publikuar nga një llogari në Facebook ,“Studentët denoncojnë” dhe është në variante A dhe B.


Lajmi kryesor:

Matura Shtetërore/ Mbi 33 mijë maturantë i nënshtrohen provimit të Matematikës! Publikohet teza


Ora 11:26
Matura Shtetërore/ Del teza e provimit të Matematikës (FOTO)
 • S.C/SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?  ×

  Lajmi i fundit

  LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

  LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!