Mbërrin autobusi me ekipin e Romës në 'Air Albania', tifozët u japin zemër

 

Mbërrin autobusi me ekipin e Romës në 'Air Albania', tifozët u japin zemër. 


Lajmi kryesor:

Conference League/ Tirana shkëlqen, ditë feste dhe zero incidente serioze gjithë ditën! Valle dhe muzikë në rrugët e kryeqytetit! Mijëra tifozë shijuan finalen e parë evropiane në Shqipëri (VIDEO)


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Lufta/ Putin: Do të përgjigjemi nëse NATO vendos trupa në Finlandë dhe Suedi! Inteligjenca amerikane: Moska mund të përdorë armë bërthamore