Britma dhe lot në shtëpinë e Festim Latos, trupi i tij mbërrin me flamurin shqiptar e 'autochthonous' (VIDEO)

Ka mbërritur në shtëpi trupi i pajetë i Presidentit të vetë-shpallur të Çamërisë, Festim Lato, i vrarë në Hollandë. Në videot e siguruara nga gazetari i Report Tv, Armand Xhelili, shihet teksa dhjetëra persona, të afërm, mi dhe familjarë kanë dalë në pritje të trupit të tij. Ajo që vihet re është se një prej grave mban në duar flamurin "autochthonous", (i cili u shpalos në Beograd, në ndeshjen Shqipëri- Serbi).


Lajmi kryesor:

Me flamurin shqiptar e 'autochthonous' mbërrin në shtëpi trupi i Festim Latos/ Bashkëpunëtorët: Vrasje politike! (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se në mars do të ketë një datë konkrete për çeljen e negociatave Shqipëri-BE?