'Më ka marrë malli të flemë bashkë', Einxhel Shkira i ulet Dj Dagz në prehër dhe e pyet nëse e takoi babain e saj

'Më ka marrë malli të flemë bashkë', Einxhel Shkira i ulet Dj Dagz në prehër dhe e pyet nëse e takoi babain e saj

Dj Dagz u fut në shtëpinë e Big Brother Vip për të suprizuar partneren e tij, Eixhel Shkira, e cila është mes 4 finalistëve. Teksa po bisedonin në një moment moderatorja iu ul në prehër partnerin të saj dhe i tha se e kishte marrë shumë malli për të fjetur bashkë dhe i mungonin çastet kur shtriheshin së bashku në një shtrat.

Gjithashtu ajo e pyeti nëse ishte prezantuar me babain e saj, por DJ Dagz tha se po pret momentin kur Einxhel ta takojë vetë me të.

Biseda:

Dj Dagz: E di kush është më e keqja, që do iki të fle vetëm

Einxhel Shkira: Si do fle, ti do ikësh por unë që do vazhdoj të rri këtu të flej vetëm.

Dj Dagz: Edhe 1 javë

Einxhel Shkira: Më ka marrë shumë malli të fle gjumë me ty. Vërtet, ka qenë e vetmja periudhë që kam fjetur e qetë, kam bërë gjumë. Flinim bashkë dhe s’na shkonte mendja të ngriheshim. Momentet kur flinim bashkë ishin. E takove babin tek spitali?

Dj Dagz: E di kur do e takoj? Kur kemi qenë tek dhoma e rrëfimit, që t’i ke thënë që dëshiron t’ia prezantosh vetë babit mashkullin e duhur. Atë po pres unë

Einxhel Shkira: Mendova që do kishe rastisur tek spitali

Dj Dagz: Jo

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • kico: 14/02/2022 09:51

  Kokrre kurves Zamira te njoh mire. dashnorja namik Dokles ke qene.KLM

  Përgjigju
 • Zamira: 14/02/2022 01:26

  Si e fut big brother kete rrospien einxhel,,,,pu.pu.pu...hapu dhe te futemi...

  Përgjigju
  • Turi: 14/02/2022 06:21

   He Zamira, po plas nga xhelozia eee? Hajde se dhe ti nje cop rruspije je po he

 • Sondazhi i ditës:

  A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Zelensky mbërrin në Kryeministri, momenti kur pritet nga Rama

VIDEO/ Zelensky mbërrin në Kryeministri, momenti kur pritet nga Rama