VIDEO/ Me kapele dhe qese në dorë, Report Tv siguron pamjet e autorit që dyshohet se vendosi tritolin në banesën e Ilir Koçiljas

 

Report TV ka siguruar pamjet ekskluzive të momentit kur autori që vendosi tritolin në dritaren e banesës së Ilir Koçiljas në lagjen nr.4 të Durrësit, afrohet pranë vendngjarjes.

Me kapele në kokë, siç shihet ka një qese ku mendohet të ketë pasur edhe sasinë e lëndës plasëse.

Policia po vijon hetimet për identifikimin dhe kapjen e tij.


Lajmi kryesor:

Durrës, 2 javë më parë vrau me thikë fqinjin pas sherrit për parkimin, shpërthim tritoli në banesën e Ilir Koçiljas (VIDEO)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ 120 minuta dhe 10 penallti, Real Madrid kalon Man. Cityn dhe gjen Bayern Munich në gjysmëfinalet e Champions! Bavarezët i falen Kimmich duke larguar Arsenalin

GOLAT/ 120 minuta dhe 10 penallti, Real Madrid kalon Man. Cityn dhe gjen Bayern Munich në gjysmëfinalet e Champions! Bavarezët i falen Kimmich duke larguar Arsenalin