‘Më tha hiq pantallonat, kisha frikë’, Arjola Demiri rrëfen historinë e njohjes me ish-burrin

‘Më tha hiq pantallonat, kisha frikë’, Arjola Demiri rrëfen historinë e njohjes me ish-burrin

Arjola Demiri

Aktorja Arjola Demiri ka rrëfyer historinë e dashurisë me ish-bashkëshortin e saj. Gjatë një bisede me banorët në shtëpinë e ‘BBV’, aktorja zbuloi se puthjen e parë e shkëmbyen dy ditë pas njohjes dhe pas dy javësh lidhjeje, ish burri i kishte kërkuar të kryenin marrëdhënie seksuale.

Aktorja shtoi se kishte refuzuar, pasi kishte pasur nevojë për pak kohë por sipas saj, kjo gjë e kishte mërzitur ish partnerin.

“Më duket më ka puthur ditën e dytë ose të tretën. E rrëmbeu puthjen e parë në makinë kur po e përshëndesja. Puthja e dytë ka ndodhur në një lokal, nuk shqitesha o zot, kisha shumë kimi, më pëlqente shumë. Kemi ikur pastaj në Mal të Zi, sillej shumë mirë me mua.

Nuk kisha bërë seks kurrë. Më tha hiq pantallonat, kisha frikë, thashë se çfarë do të ndodhë. Nuk kishin kaluar as 2 javë, thjesht doja të më jepte pak kohë. Fiks 3 muaj. Ma ktheu shpinën, u mërzita dhe qava të gjithë natën. Në mëngjes kur u zgjua, kisha marrë rrobat dhe po ikja. Ku po ikën më tha?

I thashë po ti kur të kthen kurrizin për një palë tuta që nuk i hoqa, imagjino çfarë bën. Po nuk ka sens më thotë, të gjithë ditën u puthëm, u lamë, ti fle me tuta në krevat. E pa që isha shumë e mërzitur dhe më tha, qenke budallaqe fare ti.”, është shprehur aktorja.

Arjola ka folur dhe më parë për ish bashkëshortin me të cilin ka dhe tre fëmijë, për të cilin është shprehur se është ndarë pasi e ka tradhëtuar për shumë vite.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Qwert: 02/02/2022 17:36

  Po vazhdoje historin pse e le ne mes...

  Përgjigju
 • Populli: 02/02/2022 13:59

  Mos fol mo se do te nxjerri publiku jashte

  Përgjigju
 • Big brother vip: 02/02/2022 11:52

  Sa hipokriite.Ne kete moshe te shkelqejne syte dhe jargavitesh per nje ferkim me Ilirin jo me atehere kur ishe e re dhe qe ish burri kishte para Sa per thenien tende qe Donaldin e paske njohur nga Bora une ty dhe si une gjithe njerezia te kam njohur nga portalet ku shkruanin perpjekjet e tua per tu bashkuar me femijet si I kishe rrembyer ti femijet e tu dhe jo si aktore pasi duhet ti kesh disa vite pune por nuk te kam pare gjekundi. Me vjen per te vjell per rolin e gruas prostitute qe luan tek portokallia Nje keshille per ty femijet mos I puth ne buze.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Suedia dhe Finlanda në NATO, pikat e marrëveshjes që bindën Ergogan të heq veton: Ekstradimi i ‘terroristëve’ kurdë dhe heqja e kufizimeve ndaj Turqisë për eksportet e armëve