‘Shpërthen’ Arjola: Donaldi bëri heroin e të gjithëve për të dalë mirë para publikut

‘Shpërthen’ Arjola: Donaldi bëri heroin e të gjithëve për të dalë mirë para publikut

Mbrëmjen e sotme në ‘Fun Club’ u diskutua për lojën e katër finalistëve. Banori i parë që u përfol ishte Donald Veshaj, ku të gjithë ish-konkurentët dhanë mendimin tyre. Shumica e mbështetën duke thënë se ai është fituesi i këtij edicioni.

Mirëpo, mendimi i Arjolës ka qenë ai që ka tërhequr vëmendjen. Ajo ka deklaruar se Donaldi ka vepruar me strategji dhe ka bërë heroin e të gjithëve për të dalë mirë para publikut.

“Ai ka vepruar me strategji. Ai ka bërë heroin e të gjithëve për të dalë mirë para publikut, në shumë rrugë Donaldi gabimin më të madh e bëri që doli kundër Einxhelit. Ka shumë ngjarje, por s’më kujtohen për momentin”, u shpreh Arjola.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Denion Mejdani, i biri i ish presidentit Rexhep Mejdani rikthehet në poste publike! Emërohet drejtor i qendrës për rehabilitimin e të kthyerve nga aktivitetet terroriste