POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Mediat zvicerane godasin keq Loredanën: Është një fantazmë

Pasi reperja kosovare  Loredana Zefi u bë pjesë e skandalit të zhvatejs së 700.000 frangave nga çifti zviceran, mediat atje janë duke nxjerrë detaje për jetën e saj. 

Së fundmi, një prej tyre ka bërë një sondazh duke pyetur njerëzit në rrugë me një pyetje të thjeshtë: “A e njihni Loredanën?”. Përgjigjet kanë qenë nga më të ndryshmet, megjithatë shumica nuk e njihte fare atë, pavarësisht se ajo ka lindur dhe është rritur në Emmenbrücke.

Kjo nuk mbyllet me kaq, pasi “Nau.ch” ka vazhduar ta thumbojë atë duke vendosur titullin e artikullit “Reperja Loredana është një fantazmë në Emmenbrücke”. Nga ana tjetër këngët e reperes kanë shumë klikime në  ‘Youtube’, por me sa duket  fansat e saj nuk janë nga vendin ku banon.

A.P./Shqiptarja.com
Komento