Meritoni feston 29-vjetorin, surprizohet me tortë nga partnerja e tij Ilnisa

Meritoni feston 29-vjetorin, surprizohet me tortë nga partnerja e tij Ilnisa

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli

Meritoni, finalist i Big Brother VIP Albania 3 ka festuar dje ditëlindjen e 29-të.

Banori i “Big Brother VIP Albania 3” ka marrë urime të ngrohta nga banorët e tjerë finalistë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Por nga ana tjetër, urimi më i bukur ka ardhur, nga partnerja e tij, Ilnisa Agolli.

“Gëzuar ditëlindjen Meritoni im. Je arsyeja e fitores time”, shkruan ajo, së bashku me një zemër të bardhë.

Ndërkohë që me rastin e ditëliendjes së tij, “Vëllai i Madh” ka organizuar një surprizë për Meritonin. Festës iu bashkuan edhe disa nga ish-banorët e këtij edicioni, ku nuk mungoj edhe partnerja e tij Ilnisa.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet