Mes banorëve të Big Brother Vip Amosi do martohej me Kiarën dhe do puthte Efin, ja cilat janë zgjedhjet e Deas

Mes banorëve të Big Brother Vip Amosi do martohej me Kiarën dhe do puthte Efin, ja cilat janë zgjedhjet e Deas

Amos Zaharia dhe Dea Mishel

Amos dhe Dea krijuan një lojë së bashku. Rregullat e lojës ishin të tilla ku Dea do zgjidhte tre emra banorësh për Amosin dhe midis tyre ai duhet të zgjidhte kë do shtynte, kë do puthe dhe me kë do martohej. Të njëjtën zgjedhje duhet ta bëntë më pas edhe Dea. 

Dea zgjodhi për Amosin, Tean, Efin dhe Kiarën. Amos tha se Tean do ta shtynte, Efin do e puthte dhe se me Kiarën do martohej.

Ndërsa për Dean, Amos zgjodhi Ronaldon, Bjordin dhe Luizin. Dea zgjodhi të shtyjë Luizin, të martohej me Bjordin dhe të puthi Ronaldon.

Batutat mes tyre gjatë lojës, ishin të shumta.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Bëni dush dhe largohuni', Hallaçi shmang tensionet pas humbjes me Egnatian

'Bëni dush dhe largohuni', Hallaçi shmang tensionet pas humbjes me Egnatian