Mes emocioneve, Fifi tregon se është nën pritje të ëmbël: Jam njeriu më i lumtur në botë

Mes emocioneve, Fifi tregon se është nën pritje të ëmbël: Jam njeriu më i lumtur në botë

Fifi dhe Adis Patushi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi  ka zgjedhur një mënyrë mjaftë të veçantë për të treguar se së shpejti do të bëhet nënë. Nga skena e “Fest 61” pasi këndoi bashkë me Flori Mumajesin, mes emocioneve tregoi se është në pritje të ëmbël.

“Jam njeriu më i lumtur në botë. Unë po pres një fëmijë! Kënaqësia më e madhe se nuk kam kënduar vetë, kam kënduar me fëmijën tim brenda. Zoti i bekoftë të gjitha mamatë. Jam duke rritur diçka shumë të shenjtë brenda meje, që është më e rëndësishme se çdo gjë tjetër”, tha këngëtarja.

Këngëtarja nga Kosova, Filloreta Raçi duket se është duke shijuar ditët e saj më të lumtura. Disa ditë më parë, Fifi dhe partneri i saj Adis Patushi festuan 1 vjetorin e marrëdhënies së tyre të dashurisë.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Dita botërore e zemrës, konsulta falas në pedonalen e Tiranës! 90 mijë të prekur nga sëmundje kardiovaskulare në vend

Dita botërore e zemrës, konsulta falas në pedonalen e Tiranës! 90 mijë të prekur nga sëmundje kardiovaskulare në vend