Meta uron shqiptarët për festën: Gëzuar, mirësi dhe begati në çdo familje shqiptare

Meta uron shqiptarët për festën: Gëzuar, mirësi dhe begati në çdo familje shqiptare

Presidenti Meta ka uruar shqiptarët për festën e Kurban Bajramit.

'GËZUAR KURBAN BAJRAMIN!

Mirësi dhe begati në çdo familje shqiptare! Lutje të pranuara!'- shkruan Meta në Facebook.


Lajmi kryesor:

Sot Kurban Bajrami, mijëra besimtarë falin namazin në sheshin 'Skënderbej'! Bujar Spahiu thirrje të rinjve: Mos u largoni nga vendi


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Vrasje, grabitje e shumë arratisje, kush ishte Faton Hajrizi?

Vrasje, grabitje e shumë arratisje, kush ishte Faton Hajrizi?